Endermologia – droga do gładkiej i jędrnej skóry 

Endermologia – droga do gładkiej i jędrnej skóry 

Jędrna i gładka skóra jest marzeniem niejednej kobiety. Niestety nie każda z nas dostaje ją w spadku. Żeby skóra była odpowiednio napięta, trzeba o nią dbać. W uzyskaniu pięknej skóry i zgrabnej sylwetki z całą pewnością pomaga dieta oraz sport. Jednak nawet prowadząc zdrowy tryb życia, możemy borykać się z cellulitem. Jak skutecznie pozbyć się skórki pomarańczowej i uzyskać gładką oraz jędrną skórę? Zobacz, na czym polega endermologia. 

Endermologia dla gładkiej i jędrnej skóry 

Endermologia jest zabiegiem mechanicznym, który pomaga w uzyskaniu gładkiej oraz jędrnej skóry. Jest to skuteczny sposób na uporczywy cellulit. Czy wiesz, że ze skórką pomarańczową boryka się niemal 90 proc. kobiet? Jest więc to popularny problem. Cellulit najczęściej bierze się z siedzącego trybu życia oraz złej diety. W efekcie dochodzi do zaburzenia rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. Z racji tego, że kobiety naturalnie posiadają więcej tkanki tłuszczowej, niż mężczyźni, to także częściej borykają się z cellulitem. Jak się go pozbyć? 

Rozwiązaniem jest właśnie endermologia http://pasjonacipiekna.pl/endermologia-lpg/. Zabieg jest nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny. Wręcz przyjemny, gdyż głowica masująca imituje ruch dłoni masażysty. Do endermologii wykorzystuje się specjalną głowicę wyposażoną w rolki do masażu. W trakcie zabiegu zasysają one skórę i dokładnie rozmasowują każdą fałdę. Tym sposobem masaż głowicą pobudza krążenie i poprawia metabolizm komórek. W efekcie skóra staje się gładka i jędrna. 

Jak efekty przynosi zabieg endermologii? 

Zabieg endermologii oddziałuje na najgłębsze warstwy skóry. Pobudza krążenie i poprawia metabolizm. Co więcej, przyczynia się do produkcji kolagenu, który odpowiada za napięcie skóry. Wraz z wiekiem organizm produkuje coraz mniej kolagenu. Z wiekiem skóra staje się wiotka i mniej jędrna. Endermologia potrafi odwrócić ten stan rzeczy. Już po pierwszym zabiegu możemy zauważyć bardzo duże zmiany. Po zakończeniu całej serii zabiegów nasza skóra będzie napięta i gładka. 

Zabieg endermologii pozwala także na kształtowanie sylwetki. Zmniejsza objętość tkanki tłuszczowej i wyszczupla masowane części ciała. Jedna sesja zabiegu trwa około 30 minut. Nawet tak krótki czas może mieć bardzo duży wpływ na poprawę stanu naszej skóry. Z tego względu endermologia staje się coraz popularniejsza. Efekty są widoczne niemal od razu, co ważne, są trwałe. Przy odpowiedniej diecie oraz ruchu zostaną z nami na stałe. Jeśli więc zastanawiasz się, jak skutecznie rozprawić się z cellulitem, to endermologia jest najlepszym rozwiązaniem. 

Dodaj komentarz