Gotowe kartony do paczkomatów oszczędzają czas!

Gotowe kartony do paczkomatów oszczędzają czas!

Wiele osób zastanawia się, czemu kurierzy pracują w godzin pracy pozostałych pracowników. Chcesz zapobiec frustracji swoich klientów? Skorzystaj z innowacyjnego rozwiązania wprowadzonego przez firmę InPost, które ostatnimi czasy stało się jednym z najbardziej popularnych sposobów przesyłania paczek w Polsce. Oczywiście mowa tu o paczkomatach. Rozwiązanie przez nich zaproponowane charakteryzuje się m.in: wyjątkowo niską ceną przesyłek, szybkim czasem dostawy oraz możliwością odebrania przesyłki w wybranej przez siebie, dowolnej godzinie.

Paczka idealnych rozmiarów

Paczkomaty mają nieco inne wymiary, niż standardowe przesyłki przyjmowane przez pozostałe firmy kurierskie. Z tego powodu w ofercie sklepu Neopak, znajdziesz pudełka, które są zgodne z wytycznymi Inpostu. Na naszej stronie dostępne są standardowe wymiary, które pozwolą Ci ograniczyć koszty związane z wysłaniem towarów i jednocześnie zmaksymalizować wielkość przesyłanych paczek. Zaopatrz się w pudełka do paczkomatów i wyjdź wyciągnij pomocną rękę do swoich klientów.

Wybierz kartony i zaoszczędź czas swoich pracowników! 

W ofercie sklepu Neopak znajdziesz kartony do paczkomatu, które pozwolą Ci znacznie zaoszczędzić czas – to wszystko dzięki prostej, a zarazem wytrzymałej konstrukcji. Polecamy szczególnie do tego celu opakowania z zamknięciem klapowym, które sprawi, że Twój klient będzie mógł szybko sprawdzić, przecinając taśmę od góry, czy Twoja przesyłka przetrwała transport. Jeśli wysyłasz mniejsze przedmioty niż takie ze standardowymi wymiarami kartonu do paczkomatu, to znajdziesz w naszej ofercie inne opakowania, które zagwarantują bezpieczeństwo Twoim towarom.

Wybierz najlepsze rozwiązanie

Nie czekaj z zakupem do jutra! Postaw na gotowe kartony do paczkomatów, które pozwolą Ci znacznie usprawnić proces wysyłek w firmie. Polecamy również nadruki firmowe na kartonie, czy taśmie klejącej, które dodatkowo pozwolą Ci zadbać o wizerunek firmy. Sprawdź naszą ofertę i już dzisiaj kup kartony do paczkomatów!

Dodaj komentarz