Irmatic – polski producent urządzeń do wydawania i zwrotów w branży przemysłowej

Irmatic – polski producent urządzeń do wydawania i zwrotów w branży przemysłowej

Irmatic to polski producent innowacyjnych rozwiązań wydawczych stworzonych dla branży handlu, przemysłu oraz ochrony zdrowia. Wytwarzane urządzenia są przeznaczone do wydawania, przechowywania oraz zwrotów przedmiotów o różnych gabarytach. W zależności od wybranego rodzaju mogą pełnić także inne funkcje, które pomagają w sprawniejszym prowadzeniu biznesu.

Czym są urządzenie do wydawania i zwrotów od Irmatic?

Urządzenia do wydawania i zwrotów od producenta Irmatic to innowacyjne maszyny, które pozwalają zoptymalizować codziennie wykonywane procesy w Twoim przedsiębiorstwie. Inteligentne automaty pozwalają wygodnie przechowywać oraz wydawać wszelkie narzędzia, środki ochrony osobistej, czy inne przedmioty, bez konieczności zatrudniania dodatkowych osób w firmie. Wybór automatów to zatem praktyczna alternatywa, która oszczędza koszt i czas, a przy tym podnosi efektywność Twoich pracowników.

W zależności od wybranego automatu (IRStock lub IRLocker) możesz przez nieograniczony czas korzystać z udogodnień maszyn. Pierwszy wariant, czyli IRStock zapewnia pełną obsługę procesu wydawania, przechowywania oraz zwrotów produktów pracownikowi (lub całej grupie pracowników). W wersji podstawowej zapewnia to blisko tysiąc skrytek, ukrytych w przeszklonej konstrukcji bębnowej. Zostały one w pełni zautomatyzowane i skonfigurowane tak, aby pobieranie rzeczy ze skrytek było szybkie i proste. W tym celu skanuje się kod. Rozwiązanie nie wymusza na użytkowniku logowania się do systemu, czy przepisywania kodów na ekran.

Z kolei IRLocker to automat przeznaczony do przedmiotów o większych gabarytach, który z tego powodu ma nieco inną budowę. Ogólne przeznaczenie tego rodzaju maszyny jest jednak identyczne jak IRStock’a. Obydwa rozwiązania mogą zostać dodatkowo wyposażone w moduł płatności, dzięki czemu urządzenie staje się sklepem, mogącym stanąć wewnątrz bądź na zewnątrz budynku. Rozwiązanie sprawdzi się zatem w handlu, czy innych branżach.

Dlaczego automaty do wydawania i zwrotów są wręcz idealne dla branży przemysłu?

Branża przemysłowa ma to do siebie, że wymaga magazynowania wielu różnych narzędzi, czy urządzeń. W normalnych okolicznościach rzeczy te dość często zostają odłożone nie tam, gdzie trzeba, albo po prostu się gubią. Szukanie ich wydłuża czas pracy i wprowadza niepotrzebny chaos wśród pracowników. Problem ten rozwiązać mogą maszyny od Irmatic, które pozwalają zachować porządek i wyeliminować ryzyko zgubienia narzędzi, czy ważnego sprzętu.

Na tym jednak nie kończą się zalety rozwiązania. Automaty pozwalają również wygodnie zarządzać zakupami i w pełni nadzorować procesy produktowe – w tym również na bieżąco kontrolować to, co jest wydawane przez urządzenie. W przeciwieństwie do człowieka praca maszyny jest nieograniczona – pozwala przez całą dobę i niezależnie od dnia, zyskać dostęp do przechowywanych rzeczy.

Poszukujesz innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą Ci sprawniej zarządzać firmą i tym samym ułatwią pracę Twoim pracownikom? Rozważ zakup automatu od Irmatic, który w zależności od Twoich potrzeb może pomieścić tysiące różnych rzeczy.

Dodaj komentarz