Potrzebujesz sprzętu od Apple dla swojej firmy? Weź go w leasing!

Potrzebujesz sprzętu od Apple dla swojej firmy? Weź go w leasing!

Laptopy, smartfony, zegarki i wszelkie akcesoria Apple od lat cieszą się ogromnym uznaniem – zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Trudno się jednak temu dziwić. To sprzęt klasy premium pod względem jakości wykonania, jak również funkcjonalności. Dzięki niemu realizacja codziennych czynności jest dużo sprawniejsza i przyjemniejsza.

Doskonale wiedzą o tym zwłaszcza przedsiębiorcy, którzy dbają o odpowiednie wyposażenie swoich pracowników. Decydując się na urządzenia od Apple, zyskują nie tylko sprawne maszyny, ale też możliwość zintegrowania ich wszystkich w jednym ekosystemie. W znaczący sposób ułatwia to wymianę informacji, danych, a także współpracę.

Jak niskim kosztem zdobyć urządzenia Apple dla firmy?

Pomimo oczywistych korzyści, dla wielu przedsiębiorców zakup modeli Apple jest bardzo trudny do sfinansowania. Wynika to oczywiście z dość wysokich cen. I na to jest jednak sposób. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie ku temu, aby taki sprzęt wynająć – na atrakcyjnych warunkach, po podpisaniu krótkiej umowy.

Jest to świetny sposób na to, aby zdobyć na przykład komputer MacBook Air. Leasing prezentuje się w sposób podobny do tego, z czym mamy do czynienia w przypadku samochodów i innych sprzętów. Pobierana jest stała, miesięczna opłata, dzięki której bardzo łatwo jest planować wydatki firmy. Co ważne, sama umowa nie musi ciągnąć się latami. Można zawrzeć ją wyłącznie na rok. Co potem? Wystarczy sprzęt oddać lub wymienić na nowy, jeszcze sprawniejszy i wygodniejszy.

Warto podkreślić, że tak rozumiany wynajem nie dotyczy wyłącznie komputerów. Mogą być to także sprzęty RTV i AGD, akcesoria elektroniczne czy też iPhone. Leasing to świetny sposób na to, aby z jednej strony zyskać dostęp do nowoczesnego sprzętu, a z drugiej sporo zaoszczędzić. Firma nie płaci bowiem za samo urządzenie – tylko za jego używanie.

Takie rozwiązanie wydaje się korzystne zwłaszcza dla mniejszych podmiotów, które nie dysponują pokaźnym budżetem umożliwiającym finansowanie sporych inwestycji. A jak pokazuje praktyka, korzystanie z urządzeń Apple pozwala naprawdę usprawnić realizację wielu zadań. Zwłaszcza tych, które wymagają współpracy wielu pracowników. Systemy operacyjne MacOS (dla laptopów) oraz iOS (dla smartfonów) nie stwarzają żadnych problemów w ramach wspólnej obsługi konkretnych programów i danych. Wszystko to stwarza doskonałe warunki do wydajnej pracy, bez zbędnych opóźnień oraz innych problemów.

Dodaj komentarz