Znany Księgowy – historia sukcesu na rynku polskim

Znany Księgowy – historia sukcesu na rynku polskim

Witamy serdecznie – Znany Księgowy. Nasze biuro rozliczeniowe działa już ponad 20 lat, od 2001 roku. Wychodzimy naprzeciw potrzebom przedsiębiorców. Indywidualnie podchodzimy do obsługiwanych firm, gwarantując m.in. korzystne ceny, elastyczny czas pracy i darmową pomoc w założeniu działalności. Pomożemy wybrać korzystną formę rozliczenia podatkowego dla firm, co pozwoli na znaczącą optymalizację kosztów prowadzenia firmy. Należy podkreślić, że w dziedzinie świadczonej aktualnie obsługi księgowej, każdy nasz klient stale może liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu i doradztwo ze strony rzetelnego doradcy podatkowego. Posiadamy certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i kilkunastoletnią praktykę zawodową, która poprzedzona była uzyskaniem wykształcenia ekonomicznego zdobytego na renomowanych uczelniach wyższych. Powierz prowadzenie dokumentów w dobre ręce! Doświadczeni przedsiębiorcy wiedzą, że sprawy finansowe działalności mogą zostać zlecone tylko osobom kompetentnym, które będą w stanie bezpiecznie prowadzić nasz dorobek finansowy przez gąszcz przepisów i uregulowań. Biuro księgowe Znany Księgowy świadczy szeroki zakres usług księgowych. Sprawdź na stronie www.znany-ksiegowy.pl jakie to usługi. Jesteśmy grupą osób z umiejętnościami i wiedzą, którzy zdają sobie sprawę z tego, że w grupie wspólna siła. Postanowiliśmy wiec świadczyć wsparcie w bieżącej działalności dla małych oraz średnich firm. Napisz do naszego biura lub zadzwoń.

Nasza oferta biura rachunkowego jest do twojej dyspozycji:

Nasza firma Znany Księgowy świadczy: kompleksowe usługi księgowe (pełną księgowość), audyt, księgowość projektów w ramach funduszy unijnych; prowadzenie płac,

sporządzania rozliczeń podatkowych, opracowanie sprawozdań corocznych i wiele innych.

Dodatkowym obszarem naszej działalności jest pełna obsługa przedsiębiorstw w zakresie usług księgowych, kadrowo-płacowych czy doradztwo podatkowe. Macie państwo w nas partnera, który zajmie się wszystkimi dokumentami. Wypełnimy je rzetelnie i profesjonalnie. Dokumenty można przynieść do nas osobiście jak również wysłać kurierem. Przy niewielkiej liczbie dokumentów możesz je wysłać do nas poprzez email. Odbieramy dokumentację na życzenie przedsiębiorcy w jego firmie. Usługa ta jest dodatkowo płatna. Naszymi klientami są firmy o różnorodnym profilu działalności i funkcjonujące w ramach różnych form prawnych. Odwiedź nasz punkt obsługi klienta w twojej miejscowości oraz rozpocznij z nami owocną współpracę. Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców, którzy jeszcze nie do końca są przekonani czy własny biznes to właściwa droga dla nich. Czekamy właśnie na takich jak ty. Nie czekaj tylko zadzwoń do naszej firmy, nie odkładaj decyzji na inny termin.

Dodaj komentarz