System ERP – jaki program dla małej firmy będzie najlepszym wyborem?

System ERP – jaki program dla małej firmy będzie najlepszym wyborem?

Programy kadrowo-płacowe ERP (z ang. Enterprise Resource Planning) to specjalistyczne narzędzia informatyczne, automatyzujące procesy zachodzące w obrębie działów firmy. Choć ERP przez lata utożsamiane było ze wsparciem działań wewnętrznych w dużych i średnich przedsiębiorstwach, narzędzie to równie doskonale posłuży jednostkom zatrudniającym względnie małą liczbę osób. Zastanawiasz się, jaki program dla małej firmy najskuteczniej wesprze działania Twojego biznesu? Poznaj bogactwo funkcjonalności systemów ERP, które idealnie sprawdzą się w niewielkim przedsiębiorstwie.

Jaki program dla małej firmy przyniesie najwięcej korzyści?

Rozwiązania kadrowo-płacowe to intuicyjne narzędzia, pozwalające na rozbudowę funkcjonalności wraz z rozwojem firmy. Niezależnie od specyfiki przedsiębiorstwa czy liczby zatrudnionych osób, system ERP bez problemu wesprze aktualne potrzeby zespołu. Wdrożenie oprogramowania jest więc doskonałym sposobem na zautomatyzowanie problematycznych procesów, dając możliwość szybszej rozbudowy polityki wewnętrznej firmy.

Jakie moduły powinno posiadać narzędzie ERP?

W przypadku niewielkich przedsiębiorstw, oferowane moduły wystarczy ograniczyć wyłącznie do tych podstawowych, potrzebnych na konkretnym etapie rozwoju działalności. Widzisz bogactwo proponowanych przez producentów funkcjonalności i zastanawiasz się, jaki program dla małej firmy będzie najlepszym wyborem? Oprogramowanie kadrowo-płacowe charakteryzuje się przede wszystkim elastycznością. Jego strukturę można powiększać etapami wraz z rozwojem firmy. Takie podejście pozwoli przedsiębiorcy uniknąć zbędnych wydatków, związanych z masowym wdrożeniem funkcjonalności.

Narzędzie ERP powinno przede wszystkim udostępniać klientowi możliwość działania w modelu Software as Service. Jaki program dla małej firmy przypadnie do gustu przedsiębiorcom, którzy chcą uniknąć zbędnych, papierowych formalności? Model SaaS przynosi szereg udogodnień, pozwalając pracownikom oszczędzić czas na składowaniu fizycznego archiwum dokumentów. Dzięki wprowadzeniu systemu działającego w chmurze, firma nie ponosi kosztów związanych z uruchomieniem i eksploatacją programu. Producent oprogramowania zapewnia również cykliczne aktualizacje, dając klientowi dostęp do regularnie modyfikowanych treści. Dzięki takim operacjom firma zyskuje pewność, że podejmowane przez nią działania są zgodne z aktualnie panującymi przepisami prawnymi.

Jaki program dla małej firmy pozwoli pracownikom zachować cenną mobilność? Warto zdecydować się na narzędzie umożliwiające każdemu z zatrudnionych szybką, sprawną reakcję na zachodzące w firmie procesy. Obecnie programy ERP dostępne są w wersjach na urządzenia mobilne, dając zespołowi dostęp do ciągłego wglądu w widniejące w bazie informacje – o każdej porze, z każdego miejsca.

Teta AIR – poznaj doskonałe rozwiązanie dla małych firm

Produkt od Unit4 to jeden z najchętniej stosowanych systemów ERP przez polskich przedsiębiorców. Oprogramowanie regularnie wygrywa internetowe rankingi. Często jest pierwszym wyborem małych firm, będących jeszcze na początkowym etapie rozwoju. Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy system ERP sprawdzi się w Twoim przedsiębiorstwie, odwiedź stronę Teta AIR i poznaj bogactwo jej funkcjonalności.

Źródło: TETA-AIR.pl

Dodaj komentarz